Fotografia, grafika
Stopczański
Bieszczady
Przetworzone zmysłami
Strona główna Newsy Camerata Scholarum Kontakt

Nowe galerie

Dwie nowe galerie – „Wybrane z archiwum” i „Przetworzone zmysłami” s± różne, ale jednak tak podobne. Pierwsza z nich to czysta fotografia, no może niezupełnie jeżeli będziemy patrzyli jak na klasyczn± fotografię analogow±, druga jest grafik± z wykorzystaniem zdjęć. Myµlę, że obie maj± jak±µ cechę wspóln±. Jak±? Może zostawię to Wam. Napiszcie co o tym myµlicie.

2006-04-02 22:42:18
Komentarze(2)

Reportaż o kwietniu

Zbliża się wiosna, ale tak jakoµ smutno. Chyba dlatego, że w kwietniu mamy rocznicę tak przykr± dla nas wszystkich. Jak to przeżywaliµmy. Jak blisko byliµmy wtedy siebie. Tak jak po stracie kogoµ nam bardzo, bardzo bliskiego. Nawet ci, którzy tak sceptyczni... .Wszystkich poruszyły kwietniowe wydarzenia ubiegłego roku. Nie sposób opisać emocje, żal i jakiµ lęk, który był z nami obecny. I te słowa... . Ostatnie Jego słowa. Przyszliµmy do Ciebie i lękać się nie będziemy. Trudno jest ten stan tak łatwo przedstawić, więc może lepiej obrazem, fotografi±. Reportaż o kwietniu zrobiłem w trzech miejscach: Krakowie, Rzymie i Kielcach. Ale było tak chyba wszędzie. Wszędzie tak samo. Smutno. Już w poniedziałek (za tydzień) nowa galeria – Reportaż o kwietniu.


2006-03-06 21:15:19
Komentarze(0)

Chyba start w formie beta

Chyba powoli zbliżamy się do przejµcia z jakiejµ wersji beta naszej strony do normalnie wygl±daj±cej. Oceniam, że potrzeba nam jeszcze tygodnia no może do dwóch, aby stronka działała w całoµci. Zdjęcia s± przygotowane i będ± się pojawiać w galeriach sukcesywnie, właµciwie codziennie. Zapraszam więc do ogl±dania, zapraszam też do pisania komentarzy. Taka możliwoµć będzie już lada moment.
Dzisiaj, nie w formie galerii, ale jako osobny dział – Camerata Scholarum. Czyli dział poµwięcony orkiestrze złożonej z uczniów PSM w Kielcach prowadzonej przez Wojciecha Zdyba, nauczyciela tej szkoły. Mam duży sentyment do tej orkiestry i postaram się, aby dział ten był form± kroniki. Myµlę, że będę mógł przedstawiać także plany koncertowe Cameraty. Wszystkich chętnych zapraszam do współpracy.

2006-03-02 18:29:08
Komentarze(1)